Neden taahhut.com?

Taahhut.com, işveren ile istekli firmaları buluşturan ihale ve satın alma portalıdır. Taahhut.com altyapısı en basit satın almalardan en kapsamlı ihalelere kadar geniş bir yelpazede her türlü satın alma ihtiyacına hizmet verebilecek esneklikte kurulmuştur.SVG İşverenler için Ortak Tedarikçi Havuzu - Tedarikçiler için Yeni İş Fırsatları

İşverenler yalnızca kendi tedarikçileriyle sınırlı kalmayıp ortak tedarikçi havuzundan faydalanarak daha çok alternatife kolayca ulaşır ve satın alma süreçlerini daha avantajlı fiyatlarla tamamlar. Tedarikçiler ise sektördeki satınalmaları portal üzerinden takip ederek yeni pazarlar ve yeni iş fırsatları yakalayabilirler.

SVG Şeffaf İhale Süreci ve Kaynak Tasarrufu

Tüm süreçler elektronik ortamda ve şeffaf bir şekilde yönetilir. İhale ve satın alma süreçlerinin elektronik ortamda yürütülmesiyle hem işveren hem de istekli firma için zaman ve kaynak tasarrufu sağlamaktadır.

SVG Uzun Pazarlık Süreçlerinin Ortadan Kaldırılması

Uzun ve yorucu pazarlık süreçleri yerine elektronik ihale altyapısı kullanılarak daha doğru ve gerçek sonuçlara hızlıca ulaşılmaktadır.

SVG Adil Rekabet Ortamı

Taahhut.com altyapısı hem İstekli firmalar hem de İşverenler için adil rekabeti destekleyecek şekilde kurgulanmıştır.

SVG Hızlı İhale Sonucu ve Anlık Raporlama

Operasyonel iş yükü elektronik ortama devredilerek ihaleler hızlı ve kolayca sonuçlandırılır. Anlık olarak hazırlanan raporlara istenilen her saniye ulaşılabilir.

SVG Güvenli Belge Trafiği

Yüksek elektronik standartlar ve gerçek/tüzel kişi doğrulamaları ile ticari belge ve bilgileriniz ISO 27001 ve KVKK kapsamında koruma altına alınmaktadır.

Kampanyalar


Size ÖZEL Çözümlerimiz


Satın Alma Çözümleri

Yüksek satın alma hacimleri için sunduğumuz özel fırsatlar ve kurumsal çözümlerden faydalanarak satın alma maliyetlerinizi asgari seviyeye çekin.

Proje Danışmanlığı

Yapım işleri için özel olarak sunduğumuz detaylı satın alma, sözleşme ve proje danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak kaynak, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayın.