HOŞ GELDİN KAMPANYALARI

TAAHHÜT'E HOŞ GELDİN!

5 Mayıs - 15 Eylül 2020 tarihleri arasında
Taahhut.com'a kayıt ol,
3.000 ₺ hediye bakiye kazan.


Detaylı Bilgi

Benzer Kampanyalar

Taahhut.com’dan Kayıt Olan Tüm Firmalara 3.000 ₺ Hediye Bakiye Kampanyası
Taahhut.com’dan
Kayıt Olan Tüm Firmalara
3.000 ₺ Hediye Bakiye Kampanyası
  • 5 Mayıs 2020 - 15 Eylül 2020 tarihleri arasında taahhut.com'a kayıt olan tüm firmalara 3.000 ₺ hediye bakiye tanımlanacaktır.
  • Kampanya dahilinde tanımlanan hediye bakiyeler, kampanya süresince taahhut.com üzerindeki tüm hizmet ve ödemeler için kullanılabilir.
  • Taahhut.com tarafından işbu kampanya dahilinde hediye cüzdanınıza tanımlanacak olan 3.000 ₺ hediye bakiyeden kampanya sonuna kadar kullanılmamış olan tutar kampanya sonra erdiğinde otomatik olarak silinecektir.
  • Kampanya dahilinde yüklenecek hediye bakiyeler firmaların hediye cüzdanlarına bir kere tanımlanır. Aynı firma çalışanları için farklı hediye cüzdan bakiyesi yüklenmeyecektir.
  • Kampanya kapsamında yüklenen hediye bakiyeler sadece taahhut.com üzerinde kullanılabilir, nakite çevrilemez ve üçüncü şahıslara veya firmalara devredilemez.
  • Kampanya kapsamında yüklenecek hediye bakiyelerin, blokaj işlemlerinde kullanılması ve ilgili süreç sonunda blokajın iade edilmesi durumlarında; bloke edilen hediye bakiyeler hediye cüzdana geri yüklenerek kampanya süresince tekrar kullanılabilir olacaktır.
  • Taahhut.com kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Size ÖZEL Çözümlerimiz


Satın Alma Çözümleri

Yüksek satın alma hacimleri için sunduğumuz özel fırsatlar ve kurumsal çözümlerden faydalanarak satın alma maliyetlerinizi asgari seviyeye çekin.

Proje Danışmanlığı

Yapım işleri için özel olarak sunduğumuz detaylı satın alma, sözleşme ve proje danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak kaynak, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayın.