Hakkımızda

THT Bilişim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş.


THT Bilişim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş., 2018 yılında kurulan orta ve büyük ölçekli şirketlere yatırım, sözleşme ve satın alma danışmanlığı ile proje yönetimi hizmetleri veren çok yönlü bir danışmanlık şirketidir.

THT, ortaklarının yerel ve uluslararası projelerde edindiği 45 senelik doğrudan taahhüt, 200 milyon €’yu aşan ihale, 70 milyon €’yu aşan operasyon ve sözleşme danışmanlığı tecrübelerinin sonucu farklı sektörlerin benzer ihtiyaçlarını ortak bir pazaryerinde karşılamak amacıyla taahhut.com’u 2019 yılında yayına almıştır.


Taahhut.com


Taahhut.com, işveren ile istekli firmaları buluşturan yeni nesil satın alma ve ticaret portalıdır. Farklı sektörlerin satın alma ve satış kanallarını tek bir çatı altında toplayarak hem işverenlerin hem de tedarikçilerin elektronik ihale ve satın alma altyapısı sayesinde hızlı, şeffaf ve güvenli bir şekilde ticaret yapabilmeleri ve ticaret ağlarını genişletebilmelerini sağlayan B2B pazar yeridir.

Taahhut.com altyapısı en basit satın almalardan en kapsamlı ihalelere kadar geniş bir yelpazede her türlü satın alma ihtiyacına hizmet verebilecek esneklikte kurulmuştur.


Tarihçe


Kampanyalar


Size ÖZEL Çözümlerimiz


Satın Alma Çözümleri

Yüksek satın alma hacimleri için sunduğumuz özel fırsatlar ve kurumsal çözümlerden faydalanarak satın alma maliyetlerinizi asgari seviyeye çekin.

Proje Danışmanlığı

Yapım işleri için özel olarak sunduğumuz detaylı satın alma, sözleşme ve proje danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak kaynak, maliyet ve zaman tasarrufu sağlayın.